شرکت پخش داروگستر رازی از سال 1375 با اخذ مجوز رسمی از اداره کل نظارت بر امور دارو و مواد مخدر وزارت بهداشت (سازمان غذا و دارو) کار خود را جهت برطرف نمودن نیازهای دارویی داروخانه ها آغاز نموده است . و اینک با پرونده درخشان 19 سال فعالیت مستمر به عنوان با سابقه ترین شرکت خصوصی توزیع و پخش دارو و مکمل در کشور مشغول خدمات رسانی میباشد.

فعالیت ها و امکانات این شرکت به شرح زیر می باشد:

سیستم نوین انبار داری

داروگستر رازی انبار های خود را در تمامی استان های کشور بر اساس اصول صحیح و علمی انبارداری و مطابق با استانداردهای GSP  روز دنیا تجهیز نموده و بهترین شرایط را جهت نگهداری محصولات بوجود آورده است.

در سیستم انبارداری این شرکت کنترل دقیق سری ساخت و تاریخ انقضا به هنگام دریافت و ارسال داروها صورت می گیرد.این امر به همراه ثبت آن در فاکتور های فروش ، نظارت را افزایش داده و ضایعات دارویی را به کمترین میزان رسانده است.

تمامی پرسنل انبارها از افراد تحصیلکرده انتخاب و آموزش های لازم جهت نگهداری ، کنترل و حمل و نقل محصولات را دریافت کرده اند.

جهت کنترل دما و رطوبت و همچنین تهویه هوا در انبارها، پیشرفته ترین و مناسب ترین دستگاه ها نصب و استفاده شده است. و دما و رطوبت انبارها به صورت مرتب پایش و توسط سیستم کامپیوتری ثبت می گردد.

پخش محصولات :

شرکت داروگستر رازی با در اختیار داشتن پرسنلی جوان ، فعال و تحصیلکرده ، تلاش چشمگیری در ارائه خدمات مطلوب به داروخانه ها داشته و توزیع و پخش مویرگی در سراسر کشور در سطح داروخانه ها انجام می گیرد.

در این شرکت سفارش گیری به صورت حضوری و هفتگی (4 نوبت در ماه) وتوزیع و پخش کالاها 24 ساعته انجام میشود.

ما در این شرکت از تکنولوژی های روز جهت دریافت سفارش داروخانه ها استفاده کرده و شیوه نوین اطلاع رسانی و خدماتی ، همچنین نوآوری را در دستور کار خود قرار داده ایم.

داروگستر رازی محصولات بیشتر از 60 شرکت تولیدی و وارداتی را در سبد توزیع خود دارد و با هماهنگی تأمین کنندگان و برنامه ریزی دقیق، نسبت به توزیع و پخش محصولات تامین کنندگان اقدام می نماید.

جهت پخش داروها اصول نوین GDP به صورت مستمر رعایت گردیده و به این منظور در توزیع داروها از ماشین های مجهز به کانتینر دو جداره دارای سیستم سرمایش و گرمایش و دیتالاگر استفاده می شود .

برای مدیریت و کارکنان این مجموعه همواره رضایت مشتریان و نیز تأمین کنندگان مدنظر بوده و ارائه خدمات مناسب و به موقع اولویت کاری محسوب می گردد.

هدف ما اعتلای فرهنگ سلامت جامعه و ارائه خدمات مناسب می باشد.